Dla sprzedających

Szanowni Państwo,

Pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na kilka najistotniejszych naszym zdaniem kwestii

 

1. Możliwość bezpłatnego zamieszczenia ogłoszenia

Dajemy Państwu możliwość bezpłatnego zamieszczenia ogłoszenia o sprzedaży Państwa nieruchomości. Zamieszczając darmowe ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości możecie Państwo w sposób szybki, prosty i wiarygodny sprawdzić czy Państwa oferta budzi zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Sprawdzicie m.in.  czy Państwa oczekiwania cenowe są odpowiednie lub czy wśród klientów DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości  lub klientów innych  biur i agencji nie ma aktualnie zainteresowanych kontrahentów.

Zamieszczenie darmowego ogłoszenia to niekłopotliwe  i znakomite i narzędzie aby „porozmawiać z Rynkiem Nieruchomości”  o sprzedaży Państwa nieruchomości.

Zamieść darmowe ogłoszenie

 

2. Polecamy państwu „DCN – Pakiet dla sprzedających

Pakiet dla sprzedających to przede wszystkim:

  1. Gwarancja otrzymania całej należnej ceny sprzedaży,
  2. Skuteczna opieka prawna przy opracowywaniu parametrów transakcji sprzedaży,
  3. Wiarygodna i profesjonalna obsługa notarialna – na stałe współpracujący notariusze,
  4.  Osobisty nadzór i odpowiedzialność jednej osoby,
  5. Oferta bez granic – dostępna na największych internetowych portalach  nieruchomości,
  6. Kreatywne i szybkie zarządzanie ofertą – ścisła współpraca, szybkie korekty w ofercie, wyeliminowanie rozbieżności w warunkach sprzedaży. – To dobry wizerunek rynkowy oferty
  7. Pewność jednego ustalonego wynagrodzenia. To jednoznaczność sytuacji Kto? komu? kiedy? i ile?

Więcej szczegółów

3. Darmowa porada eksperta

Porad udzielamy nieodpłatnie wypełniając naszą misję. Wystarczy do nas napisać. Postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie.

Jeśli Państwa sprawa okaże się wyjątkowa to za Państwa zgodą nasz specjalista może zająć się tym bezpośrednio i osobiście.

Jeśli Państwa sprawa jest jedną z tych, które mogą zdarzyć się powszechnie zastrzegamy sobie możliwość naświetlenia jej i podania rozwiązania na naszym serwisie aby inni też mogli skorzystać. Dajemy gwarancję ochrony danych osobowych.

 

4. Usługa „konsultacja”

Oprócz klasycznej usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami proponujemy także usługę zwaną „KONSULTACJA”. Oznacza to, że w przypadku gdy znaleźliście już Państwo nabywcę i oczekujecie jedynie sprawności i bezpieczeństwa – możemy Państwa objąć Gwarancją Bezpieczeństwa DCN. Sprzedaż Państwa nieruchomości przeprowadzamy wówczas przez naszą firmę. Jednak wynagrodzenie za usługe „konsultacja” to określana ryczałtowo kwota, znacznie mniejsza niż klasyczna „prowizja” za typową usługę pośrednictwa.

 

5. U nas możecie państwo także m.in:

© Dolnośląskie centrum nieruchomości