Dla kupujących

Szanowni Państwo,

Oprócz tego co znajdziecie Państwo w zakładce „Sprawdź możliwości” na stronie głównej pragniemy zwrócić szczególną Państwa uwagę na kilka najistotniejszych naszym zdaniem kwestii.

 

1. Usługa „Konsultacja”

Oprócz klasycznej usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami proponujemy także usługę zwaną „KONSULTACJA”. Oznacza to, że w przypadku gdy znaleźliście już Państwo nieruchomość do kupna i oczekujecie jedynie sprawności i bezpieczeństwa – możemy Państwa objąć Gwarancją Bezpieczeństwa DCN. Nabycie lub sprzedaż Państwa nieruchomości przeprowadzamy wówczas przez naszą firmę. Jednak wynagrodzenie za usługe „konsultacja” to określana ryczałtowo kwota, znacznie mniejsza niż klasyczna „prowizja” za typową usługę pośrednictwa.

 

2. Oferty użytkowników

Znajdziecie tutaj Państwo prywatne i darmowe ogłoszenia użytkowników serwisu. Są nie starsze niż 4 tygodnie i zamieszczane osobiście przez użytkowników. Można by powiedzieć: „Ogłoszenia z pierwszej ręki”!

 

3. Darmowa porada eksperta – wystarczy do nas napisać

Porad udzielamy nieodpłatnie wypełniając naszą misję.

Odpowiedź otrzymacie Państwo w miarę możliwości niezwłocznie. Jeśli Państwa sprawa okaże się wyjątkowa to za Państwa zgodą nasz specjalista może zająć się tym bezpośrednio i osobiście. Jeśli Państwa sprawa jest jedną z tych , które mogą zdarzyć się powszechnie zastrzegamy sobie możliwość naświetlenia jej i podania rozwiązania na naszym serwisie aby inni też mogli skorzystać. Dajemy gwarancję ochrony danych osobowych.
Odpowiemy na Państwa pytania, spróbujemy doradzić w zawiłych dla Państwa sprawach. Przy fachowej poradzie może się okazać , że problem nie jest tak skomplikowany jakby się wydawało. Nasze doświadczenie pomogło już wielu klientom.

 

4. U nas możecie państwo także

 

Pracując dla Państwa zobowiązujemy się m.in. do:

 • Udostępniania adresów nieruchomości,
 • Poszukiwania nowych ofert sprzedaży,
 • Udzielania informacji o nieruchomościach,
 • Prezentowania nieruchomości,
 • Opracowania parametrów umowy oczekiwanej,
 • Analizowania, opiniowania,
 • Merytorycznej obsługi,
 • Pomocy w:
  • usuwaniu trudności będących przeszkodą w zawarciu umowy oczekiwanej,
  • w negocjacjach,
  • wykonywania innych czynności organizacyjnych niezbędnych do zawarcia umowy oczekiwanej.

Po nawiązaniu formalnej współpracy:
Nieustannie penetrujemy i monitorujemy rynek pod kątem Państwa potrzeb. Na bieżąco powiadamiamy o ofertach spełniających Państwa oczekiwania. W czasie gdy nasi pośrednicy systematycznie pracują Państwo możecie zająć się swoimi sprawami.

Gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Nasze motto: „NIERUCHOMOŚCI POD KONTROLĄ”

 

Co zrobić aby nawiązać współpracę?

Zgodnie z literą prawa mamy obowiązek współpracować tylko na podstawie umów w formie pisemnej pod ustawowym rygorem nieważności.
W celu skorzystania z naszych usług gorąco polecamy Państwu bezpośredni kontakt z jednym z naszych specjalistów.
Jeżeli zainteresowaliśmy Państwa naszymi usługami możecie także wypełnić formularz kontaktowy.

© Dolnośląskie centrum nieruchomości