DOM NA SPRZEDAŻ
REKOMENDOWANA
290.00 m2
550000.00 zł
1896.55 zł / m2

Dom wolnostojący, 290.00m²

Laski, Laski, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 166420548
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 11400.00 m2
Liczba pokoi 6
Forma własności Własność
Stan nieruchomości Wymaga remontu drobnego
Materiał budynku
Rok budowy 1900
Ogrzewanie Węglowe / drewno
Okna Drewniane
Poddasze Nieużytkowe
Pokrycie dachu Dachówka betonowa
Położenie Na wsi
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: ząbkowicki
Gmina: Złoty Stok
Miejscowość: Laski
Ulica: Laski

Opis

DOM pod SKALNYM wzgórzem – nad POTOKIEM.

Jeżeli marzysz o pewnej inwestycji, własnym agroturystycznym pensjonacie ,to mam wyjątkową ofertę w malowniczo położonej wsi pośród gór Bardzkich i Złotych, wzdłuż doliny Ożarskiego Potoku – Laski ,gm. Złoty Stok. pow. Ząbkowice Śląskie.

Nieruchomość gruntowa o pow.11400m2 składa się z dwóch działek geodezyjnych objętych MPZP. Przeznaczenie pierwszej / pow.1200m2/ to; teren zabudowy mieszkaniowej: zagrodowej ,jednorodzinnej, wielorodzinnej, mieszkaniowo -rekreacyjnej oraz gospodarstw agroturystycznych. Zabudowana budynkiem mieszkalnym wolno stojącym i budynkiem gospodarczym pod stromym ,skalistym wzgórzem oraz tuż nad potokiem stanowiącym swoistą fosę wzdłuż lokalnej drogi asfaltowej, połączonej z posesją dwoma mostami.

Posesja składa się z budynku mieszkalnego / pow. zabudowy- 290m2. Pow. użytkowa-150m2 ./oraz zabudowań gospodarczych w tym stodoły. Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny dostępny jest z dwóch stron – od podwórka i od mostu nad potokiem. Parter domu składa się z salonu / ok.30m2/kuchni ,łazienki, WC i pomieszczeń gospodarczych. Na piętrze znajduje się 5 przestronnych pokoi w tym jeden z przeszkloną werandą. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana / solidna/ podłogi drewniane lakierowane. Ogrzewanie domu centralne z pieca wszystkopalnego. Własne ujęcie wody ze studni źródlanej.. Część gospodarcza to stodoła oraz zabudowania gospodarcze /komórki ,drewutnia itp./Na podwórku tuż nad potokiem jest wiata grillowa – atrakcja letniego , rodzinnego grillowania.

Druga działka geodezyjna/RL i ZN/ o pow.10200m2 znajduje się po przeciwnej stronie drogi , to tereny zielone: ogródek, sad i las.

.Atrakcyjna lokalizacja – bliskość wielu atrakcji turystyczno -krajoznawczych; Twierdza w Kłodzku, Kopalnia złota w Złotym Stoku, XIX – wieczny Zamek Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim, Bardo – Miasto Cudów. Doskonała lokalizacja – unikalny mikroklimat – góry ,skałki ,lasy i unikatowy szum górskiej wody w potoku z pstrągami.. Rozwinięta sieć dróg lokalnych i ścieżek leśnych zapewnia doskonałe warunki dla turystyki rowerowej i rekreacji.
Oferta adresowana jest do ludzi złaknionych sielskiej nostalgii, obcowania z naturą i wysublimowany styl wypoczywania w oderwaniu od zgiełku miejskiego.

Ponadto istnieje możliwość nabycia działki rolnej częściowo zalesionej opow. 0.8 ha.

Więcej  informacji udzieli:

Franciszek Głuszczak
tel. kom. +48 509 395 835
e-mail:f.gluszczak@dcn-nieruchomosci.pl

Oferta nr 166420548 wysłana z systemu LocumNet Online

Media

Prąd
Woda

Zabezpieczenia

Dojazd

Okolica

Informacje dodatkowe

Umeblowanie
Taras
Piwnica

Kalkulator transakcji (Kliknij aby rozwinąć)

{{ parseValue(values.tax) }} zł
{{ parseValue(values.taksa) }} zł
{{ parseValue(values.taksa_vat) }} zł
{{ parseValue(values.provision) }} zł
{{ parseValue(values.provisionvat) }} zł
{{ parseValue(values.ks) }} zł


{{ parseValue(sumAll()) }} zł

{{ parseValue(sumAll(true)) }} zł

Dane kontaktowe

Franciszek Głuszczak
+48 71 3440552 +48 509 395 835 f.gluszczak@dcn-nieruchomosci.pl

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości