Zapisz się do Autopowiadamiacza już teraz!

Podając swój adres email zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych na potrzeby realizacji usługi.

Więcej o usłudze poniżej.

Czym jest Autopowiadamiacz?

Autopowiadamiacz to narzędzie służące do otrzymywania mailowych powiadomień o nowych ofertach w naszym serwisie. Otrzymywane powiadomienia są spersonalizowane pod Twoje kryteria wyszukiwania tak abyś mógł otrzymywać powiadomienia wyłącznie o ofertach, którymi jesteś zainteresowany.

Jeśli nie chcesz czegoś przegapić i chcesz otrzymać natychmiastową informację o nowych ofertach zamieszczonych na naszym serwisie podczas twojej nieobecności – koniecznie skorzystaj z AUTOMATYCZNEGO POWIADAMIACZA O NOWYCH OFERTACH spełniających twoje kryteria.

Korzystanie z tego narzędzia jest całkowicie bezpłatne.

 

Jak się zapisać?

Aby korzystać z naszego Autpowiadamiacza wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail korzystając z formularza powyżej a my natychmiastowo wyślemy Ci wiadomość z linkiem umożliwiającym zarządzanie twoimi powiadomieniami i dalszymi instrukcjami.

 

Jak ustawić własne powiadomienia?

Dodać powiadomienie możesz na dwa sposoby.

  1. Klikając przycisk „Ustaw swoje powiadomienie” znajdujący się pod wyszukiwarką na liście ogłoszeń nieruchomości. W ten sposób zostanie ustawione powiadomienie spełniające podane przez Ciebie wcześniej w wyszukiwarce kryteria.
  2. Odwiedzając zakładkę Autopowiadamiacza i klikając przycisk „Dodaj powiadomienie”. W ten sposób możesz ręcznie ustawić parametry swojego powiadomienia.

 

Co dalej?

W każdej chwili możesz zarządzać swoimi powiadomieniami, dodawać nowe, a także usuwać poprzednie, a my zadbamy abyś nigdy nie przegapił interesującej Cię oferty. W każdej chwili możesz także wypisać się z naszego Autopowiadamiacza i nie otrzymywać wiecej powiadomień. Nie martw się – jeśli zmienisz zdanie możesz w każdej chwili zapisać się ponownie!

 

Tak to takie proste!
Zapisz się już teraz.

© Dolnośląskie centrum nieruchomości