OBIEKT KOMERCYJNY NA SPRZEDAŻ
REKOMENDOWANA
320.00 m2
1420000.00 zł
4437.50 zł / m2

Obiekt komercyjny, 320.00m²

Żmigrodzka, Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 164360548
Rynek Wtórny
Rok budowy 1998
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: Wrocław m.
Gmina: Wrocław M.
Miejscowość: Wrocław
Dzielnica: Psie Pole
Osiedle: Karłowice
Ulica: Żmigrodzka

Opis

Karłowice Dom z firmą, 100m od Żmigrodzkiej, przez ulicę Marino, Tramwaj, Autobus: Dom z 1998 roku z dużą halą warsztatowo-magazynową, z zapleczem biurowym i socjalnym, 3,5 km od Nadodrza, 6 km od Wrocławskiego Rynku, wystawa północ/południe, bardzo zadbany, pow. domu ok. 170 mkw, Hala ok. 140 mkw z projektem rozbudowy do ok. 350 mkw., działka 1100 mkw., wszystkie media, własne podjazdy i parking, Dobre połączenie zamieszkiwania z prowadzeniem działalności przy domu, Nieruchomość można też łatwo przystosować do określonego celu w całości. Wynajęta obecnie Hala przynosi dodatkowe źródło przychodów.
Polecam,
Wynagrodzenie biura w całości pokrywa sprzedający.

Dalsze informacje:
Obrzeże Osiedla domów z usługami, Ul. Wierzchowicka, łatwy bezpośredni wjazd od ul. Żmigrodzkiej, komunikacja miejska, Przystanki Tramwajowe i Autobusowe w zasięgu wzroku, łatwy wyjazd na AOW i S8 a także w kierunku Centrum Miasta.
Dom:
Duży ogród, duży salon z kominkiem, obecnie 3 duże sypialnie. Cały dom jest bardzo przestronny, posiada sporo otwartej przestrzeni a wszystkie pomieszczenia, łazienki sypialnie są komfortowo duże i wysokie, co predysponuje do łatwego przystosowania całego domu również na cele firmowe .
– rozkład: poziom `0`: Dwa niezależne wejścia, wiatrołap(ok. 4mkw), hol i schody (ok.6m2), pokój (biuro ok. 15mkw),
Poziom 1: dużo otwartej przestrzeni, Strefowy Salon z kominkiem i balkonem (ok. 46mkw), komunikacja (ok.4mkw), kuchnia z jadalnią (ok. 12mkw) wc z prysznicem (ok.3mkw),
Poziom 2: Hol, Sypialnia (ok.17mkw), Sypialnia (ok. 16mkw), łazienka z wc i wanną z oknem (ok. 8mkw), duża garderoba z oknem (ok.14 mkw),
Na poziomie `0` dodatkowo osobne wejście z zewnątrz do części technicznej połączonej z wejściem do domu oraz do Hali a tam korytarz, pokój socjalno/biurowy (ok.14mkw), łazienka z przysznicem (ok. 7mkw), pomieszczenia techniczne (kotłownia z aneksem warsztatowym domowym)
Hala:
– regularna otwarta przestrzeń ok. 10mx14m, wysokość hali ok. 4,5m, dwie bramy wjazdowe od frontu o wys. ok. 3 mkw, naprzeciw dwa duże okna na tylnej ścianie, dodatkowo świetliki stropodachowe, kantorek biurowy, projekt rozbudowy, powiększenia hali do ok. 300mkw.
Dane Techniczne:
Stan dobry, budynki bardzo zadbane, technicznie wszystko sprawne, C.O. gazowe – 2x osobne piece na dom i halę, wszystkie media, w tym gaz, światłowód, kanalizacja sanitarna, burzowa, woda, prąd itd., Piękne Parkiety w całym domu w stanie idealnym, Posesja ogrodzona, dwie bramy wjazdowe do hali od ulicy, przed nimi wybrukowane podjazdy postojowe, kolejna brama wjazdowa na teren przydomowy, wybrukowany parking na kilka aut, mury warstwowe ceramiczne- `max` 25, wełna i cegła dziurawka, dachówka cementowa (Bolesławiecka), instalacje elektryczne miedziane, zachowana dokumentacja techniczna domu wraz z pozwoleniem na użytkowanie z PINB.
Podsumowanie:
Dom w stylu tradycyjnym, ówcześnie nowoczesnym, Technicznie Solidny, wykonany z dobrych materiałów, położony w otoczeniu zarówno domów mieszkalnych, jak też znanych i rozpoznawalnych terenów komercyjnych i usługowych. Zabudowania z ciekawie rozplanowanym wnętrzem, z dużą ilością światła i otwartej przestrzeni sprawiają , że są bardzo uniwersalne i łatwo je przystosować do różnych potrzeb.
Dom technicznie nie wymaga żadnych większych nakładów. Jest bardzo zadbany, z dużym zielonym intymnym ogrodem. Nieruchomość jest też znakomicie skomunikowana , szybki wyjazd na AOW i S8, szybki dojazd do Centrum Wrocławia, dostęp do intensywnej komunikacji miejskiej A i T.
Zapraszam.
Oferta wyłącznie w biurze DCN

osoba do kontaktu: Dariusz Wolski, tel. 502 344 635
email: d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl
Więcej ofert na www.dcn-nieruchomosci.pl
Oferujemy wynagrodzenie Pośrednikom.

Kalkulator transakcji (Kliknij aby rozwinąć)

{{ parseValue(values.tax) }} zł
{{ parseValue(values.taksa) }} zł
{{ parseValue(values.taksa_vat) }} zł
{{ parseValue(values.provision) }} zł
{{ parseValue(values.provisionvat) }} zł
{{ parseValue(values.ks) }} zł


{{ parseValue(sumAll()) }} zł

{{ parseValue(sumAll(true)) }} zł

Dane kontaktowe

Dariusz Wolski
+48 502 344 635 +48 71 344 05 52 d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości