MIESZKANIE NA WYNAJEM
REKOMENDOWANA
51.00 m2
3000.00 zł / mc.
58.82 zł / m2

Mieszkanie, 51.00m²

Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 165700548
Liczba pokoi 3
Rok budowy 1970
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: Wrocław m.
Gmina: Wrocław M.
Miejscowość: Wrocław

Opis

BOREK/Grabiszyn, ul. Saperow, I p. w 4p, balkon, 3 pokoje, rozkładowe, dwustronne, wystawa południowa, zamykany parking z bramą na pilota, `auto pod oknem`, teren ogrodzony z wjazdem na pilota, niedaleko Parku Anielewicza ze stawem i fontanną , Osiedlu Ogrody Hallera, a dalej Parku Grabiszynskim, Górce Pafawag, Centrum Handlowym Borek itp.
Mieszkanie zadbane, rozkładowe, dwustronne, z balkonikiem, Budynek świeżo po remoncie, ocieplony, nowe klatki schod., domofony itd.
mieszkanie jasne , 3 pokojowe o powierzchni ok. 51 mkw., położone na I p., w kameralnym budynku 4 pietrowym, w sąsiedztwie willi poniemieckich, przy cichej i zielonej, ślepej uliczce Saperów/Modlińska. Teren ogrodzony z bramą wjazdową na pilota, obszerne podwórze z własnym parkingiem, bezpiecznie, Blisko Park ze stawem i fontanną- plac Anielewicza, niedaleko Parku Grabiszyńskiego, obok Ogrodów Hallera.
Rozklad i stan techniczny:
Stan dobry, zadbane, dobrze utrzymane mozaiki parkietowe w pokojach.
Wchodząc do mieszkania : przedpokój z szafkami wnękowymi oraz z szafką roboczą na odkurzacz, mop itp. Z niego na wprost: wejście do kuchni z oknem na pokój; na prawo: najmniejsza sypialnia ok. 6mkw., dalej obok kolejna sypialnia ok. 9 mkw., na lewo: naprzeciw sypialni wejście do łazienki. Po lewej stronie od wejścia do mieszkania przedpokój w `L` wejście do pokoju dziennego z balkonem i oknem kuchennym.
Czynsz do zarządcy ok 370zł.
W bezposredniej bliskosci Park Anielewicza ze stawem i fontanną , nieco dalej obok Park Grabiszyński, Górka Pafawag, Centrum Handlowe Borek, szkoły, przedszkola, autobusy tramwaje, wszystko ..
Bardzo polecam.

Oferta nr 165700548 wysłana z systemu LocumNet Online

Media

Zabezpieczenia

Informacje dodatkowe

Dane kontaktowe

Dariusz Wolski
+48 71 344 05 52 +48 502 344 635 d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości