MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ
REKOMENDOWANA
70.00 m2
700000.00 zł
10000.00 zł / m2

Mieszkanie, 70.00m²

Wschowska, Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 166250548
Rynek Wtórny
Liczba pokoi 3
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: Wrocław m.
Gmina: Wrocław M.
Miejscowość: Wrocław
Dzielnica: Fabryczna
Osiedle: Złotniki
Ulica: Wschowska

Opis

Wrocław – Złotniki, ul. Wschowska, MieszkanieWillowe – Pół Domu –  70 mkw. na parterzeBudynku Dwulokalowego, z pięknym ogrodem, dodatkowo ładne pomieszczeniapiwniczne ok. 35 mkw. (pralnia pom. gospodarcze, winiarnia), duży garaż 30 mkw.i przylegający budynek ze szklaną ścianą i wyjściem w stronę ogrodu – z przeznaczeniemna ogród zimowy, salę imprezową lub niezależne mieszkanie. KomunikacjaTramwajowa i Autobusowa w odległości ok. 100m.
Opis szerszy.
Mieszkanie w klasycznej poniemieckiej willi, zdziałką ok. 550 mkw. z czego ok. 400 mkw. to zacisznie schowany intymny ogród.Mieszkanie ma powierzchnię 70 mkw. składa się z trzech pokoi, doświetlonychświatłem dziennym 2 pomieszczeń w piwnicy (1:pom.gospodarcze, pralnia, z piecemgazowym ok.15 kmw. i  2: winiarnia ok. 20mkw.), dużego garażu (ok. 30mkw) oraz wspomnianego ogrodu zimowego mogącegosłużyć jako niezależne mieszkanie z łazienką (wymaga prac remontowych, pow. ok.25 mkw.). Ogród: z mieszkania oraz przylegającego ogrodu zimowego jest wyjściedo własnego, intymnego ogrodu o pow. ok. 400mkw, wszelkie ścieżkikomunikacyjne, teren przed budynkiem a także niewielka część ogrodu (małyplacyk) wybrukowane są kostką brukową.
Budynek przeszedł ostatnią modernizację w latach2006 – 2010. W 2010  został wymienionydach a wcześniej przeprowadzona została termomodernizacja poprzez docieplenie budynkustyropianem i pokrycie tynkiem akrylowym. Uzbrojenie pełne: woda, prąd, gaz,kanalizacja. Materiał budowlany cegła, instalacje PCV oraz miedź. Samomieszkanie także przeszło wówczas remont kapitalny, wymieniono wszelkieinstalacje, stolarkę itp. okna (PCV), drzwi itp. przearanżowano i przebudowanownętrze, w którym powstała duża kuchnia z jadalnią i wyjściem na ogród, salon zwykuszem (przejściowy) spora łazienka i 2 sypialnie. Mieszkanie posiada C.Ogazowe z nowym piecem kondensacyjnym, instalacje RTV, Internetową i Alarmową.  W całej części mieszkalnej położony jestparkiet. Stan mieszkania oceniam jako bardzo dobry do niewielkiego odświeżenia.Kuchnia przeszła remont w roku 2018, więc całe wyposażenie meblowe i AGD(lodówka, zmywarka, kuchnia, okap itd.) jest nie starsze niż 5 lat. Kuchniajest w stanie bardzo dobrym, zasadniczo nie wymagającym nakładów. Ogródpielęgnowany , z nasadzeniami, drzewem orzechowym i in.
Lokalizacja/Otoczenie
Ul. Wschowska to cicha uliczka na Osiedlu domówjednorodzinnych, położona wzdłuż terenów zielonych Stadionu Miejskiego OśrodkaSportu i Rekreacji, 100m do komunikacji Tramwajowej i Autobusowej.
W pobliżu, stadion miejski, staw z łowiskiem,Park Leśnicki, Park Złotnicki i ogólnie niezła infrastruktura osiedlowa. Duże ułatwienie to znakomitepołączenie drogowe oraz kompletna komunikacja miejska A i T. Dojazd i połączeniaw każdym kierunku. Zarówno wyjazd z Wrocławia jak też szybkie i sprawne połączeniez Centrum nie stanowią problemu.
Polecam.
— osoba do kontaktu
Dariusz Wolski
tel. 502 344 635
email. d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl

więcej ofert na www.dcn-nieruchomosci.pl

.
Oferta nr 166250548 wysłana z systemu LocumNet Online

Media

Zabezpieczenia

Informacje dodatkowe

Kalkulator transakcji (Kliknij aby rozwinąć)

{{ parseValue(values.tax) }} zł
{{ parseValue(values.taksa) }} zł
{{ parseValue(values.taksa_vat) }} zł
{{ parseValue(values.provision) }} zł
{{ parseValue(values.provisionvat) }} zł
{{ parseValue(values.ks) }} zł


{{ parseValue(sumAll()) }} zł

{{ parseValue(sumAll(true)) }} zł

Dane kontaktowe

Dariusz Wolski
+48 71 344 05 52 +48 502 344 635 d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości