MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ
REKOMENDOWANA
68.00 m2
590000.00 zł
8676.47 zł / m2

Mieszkanie, 68.00m²

Mikołaja Reja, Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 164050548
Rynek Wtórny
Liczba pokoi 3
Rok budowy 2009
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: Wrocław m.
Gmina: Wrocław M.
Miejscowość: Wrocław
Dzielnica: Śródmieście
Osiedle: Ołbin
Ulica: Mikołaja Reja

Opis

Ogrody Reja, Nowe budownictwo, Ołbin, ul. Reja i Walecznych, bezpośrednio przy Ogrodach działkowych, pomiędzy Park Tołpy, Wydział Architektury, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny, Pl. Grunwaldzki …z widokiem na Kredkę i Ołówek, rewelacyjny najbardziej zielony teren w samym Centrum Wrocławia.
Mieszkanie z garażem, komórką lokatorską, o pow. ok. 68 mkw, 2 duże tarasy (ok. 32mkw), 5/6p., kuchnia z salonem ok. 30 mkw, dwie garderoby, 3 pokoje, b. obszerna kuchnia z oknem na większy taras i ogrody działkowe, duża łazienka, przygotowane połączenie kuchni z salonem, mieszkanie rozkładowe, dwustronne, stan b. dobry, właściwie do wprowadzenia, możliwość dokupienia miejsca postojowego pod budynkiem w cenie 35 000 zł.

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający.

Budynek VI piętrowy z 2009 roku, przylegający do ogródków działkowych, z wszelkimi udogodnieniami, z całodobową ochroną budynku, windą z poziomu parkingu, położony na zamkniętym, monitorowanym terenie, z nowoczesną architekturą, zabudowa z wewnętrznym dziedzińcem, z tarasami i dużą ilością zieleni. W pobliżu Park Tołpy, Wydział Architektury, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny, Pl. Grunwaldzki a w stronę Rynku Ostrów Tumski, Ogród Botaniczny, Wyspa Słodowa, Hala Targowa, Rynek. W bezpośrednim otoczeniu Tereny rekreacyjne, spacerowe a dalej nabrzeża i bulwary przy rzece Odrze i in.. Pełna komunikacja miejska, doskonała infrastruktura lokalna, uczelnie wyższe Galerie sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, gastronomia itp…

Mieszkanie bardzo jasne, z wystawą wsch-zach., przestronne, z dwoma ogromnymi i intymnymi tarasami po obu stronach mieszkania, z przepiękną panoramą na Ogrody Działkowe, Kredkę i Ołówek, Pl. Grunwaldzki, wysokość pomieszczeń ok. 2,7 m., instalacja internet/TV, 2 garderoby.
Rozkład: przedpokój w literę L, przy wejściu garderoba, obok łazienka (6,5mkw), dalej kuchnia i pok. dzienny (razem ok.30 mkw.), dalej kolejna garderoba i dwie obok siebie położone sypialnie (11 i 15 mkw.) obie z wyjściem na duży taras od strony dziedzińca.
Czynsz do zarządcy ok. 466 zł ze wszystkimi zaliczkami za media.
Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł

Oferujemy wynagrodzenie kolegom pośrednikom.
Zapraszam
Oferta wyłącznie w biurze DCN

osoba do kontaktu: Dariusz Wolski, tel. 502 344 635
email: [email protected]
Więcej ofert na www.dcn-nieruchomosci.pl

Media

Zabezpieczenia

Informacje dodatkowe

Kalkulator transakcji (Kliknij aby rozwinąć)

{{ parseValue(values.tax) }} zł
{{ parseValue(values.taksa) }} zł
{{ parseValue(values.taksa_vat) }} zł
{{ parseValue(values.provision) }} zł
{{ parseValue(values.provisionvat) }} zł
{{ parseValue(values.ks) }} zł


{{ parseValue(sumAll()) }} zł

{{ parseValue(sumAll(true)) }} zł

Dane kontaktowe

Dariusz Wolski
+48 502 344 635 +48 71 344 05 52 [email protected]

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości