LOKAL NA WYNAJEM
REKOMENDOWANA
77.00 m2
3200.00 zł / mc.
41.56 zł / m2

Lokal użytkowy, 77.00m²

Tramwajowa, Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 165050548
Powierzchnia działki 0.00 m2
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: Wrocław m.
Gmina: Wrocław M.
Miejscowość: Wrocław
Dzielnica: Śródmieście
Osiedle: Dąbie
Ulica: Tramwajowa

Opis

WUWA 1, Osiedle Dąbie, Prestiż, Historia – znane miejsce z Duszą o niezwykłych walorach użytkowych położonych w Przepięknym otoczeniu.

Niezależny szereg, mieszkanie, Lokal w niezwykłym miejscu, 77 m2, dwustronny, z niezależnym wejściem z poziomu `0`, po remoncie kapitalnym, z własnym parkingiem, w strefie po Rewitalizacji.

Polska archikona. Projekt wzorcowy – osiedle WuWa:
`Wohnung und Werkraum Ausstellung` – (tł: Mieszkanie i Miejsce Pracy)

Lokal po remoncie kapitalnym, Niezwykły charakter domu szeregowego, pow. użytkowa ok. 57 mkw. plus piwnice-archiwa ok. 20mkw. w strukturach lokalu doświetlone światłem dziennym, 3 pokoje, łazienka, osobne wc, hol. Własny Parking przed swoimi drzwiami, budynek jedno piętrowy. Lokal i budynek obok siedziby Dolnośląskiej Izby Architektów, 3 minuty piechotą do Hali 1000 lecia, ZOO, Pergoli, Iglicy, ZOO, Przy samym wejściu do Parku Szczytnickiego, tuż przy `makiecie WUWA`, Na początku ścieżki dydaktycznej dla zwiedzających. W prestiżowym historycznym otoczeniu.

Zapraszam do przeczytania krótkiego opracowania autorstwa Mateusza Bielesza : https://www.designalive.pl/polska-archikona-projekt-wzorcowy-osiedle-wuwa/
`……Grupa niemieckich architektów, artystów oraz inżynierów wybrała hasło `rewolucja`, ale w rozumieniu holistycznego projektowania. Założony w 1907 roku w Monachium związek Deutscher Werkbund na przełomie lat 20. i 30. zrealizował w Europie sześć modelowych osiedli, które miały być propozycją rozwiązania społecznych pro….`

WUWA, WUWA, WUWA
Miejsce znakomite do zamieszkiwania, pracy i odpoczynku a także powszechnie znane dziś w Europie i świecie miejsce do zwiedzania, które koniecznie trzeba zobaczyć.
To miejsce niezwykłe, którego nie może zabraknąć na liście `Wrocławskich konieczności`.
To tutaj właśnie coraz częściej przyjeżdżają pasjonaci modernizmu z całego świata.

Wuwa to w końcu architektura i wyposażenie stanowiące modę dzisiejszych czasów.
To miejsce kultowe, które w tej części miasta – obok np. ZOO, Hali 100 lecia (lista UNESCO), Iglicy, Pergoli i innych zabytków Parku Szczytnickiego – współstanowi Tożsamość Wrocławia i wyrosłych tu pokoleń.

Miejsce absolutnie wyjątkowe w historii trendów europejskiej architektury i rozwoju społeczno-kulturalnego Europy. WUWA jako synonim nowoczesności w architekturze oraz wykańczaniu wnętrz stała się dziś przykładem i dla współczesnego budownictwa.

Pewnego rodzaju hołdem dla myśli technicznej oraz idei wyrażanych przez oryginalną WUWĘ jest jej patronat oraz użyczenie historycznej nazwy dla nowego osiedla we Wrocławiu Żernikach o nazwie `WuWa 2`.

Budynek zaprojektowany przez Gustawa Wolfa.
Położenie w najładniejszym historycznym miejscu Osiedla Dąbie, przy Kawiarence i Punkcie Informacyjnym `WUWA`. Jedno z najbardziej znanych miejsc we Wrocławiu – Obowiązkowy punkt zwiedzania.

Lokal bardzo wyeksponowany od ul Olszewskiego i znajdującego się tam przystanku T-A, obok Starej Zajezdni Tramwajowej, idealny również np. na prestiżową kancelarię prawną, biuro architektoniczne, Kancelarie doradztwa podatkowego i każdą inną działalność o charakterze w biurowo – usługowym.

Zapraszam

Dariusz Wolski
DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości
Tel. +48 502 344 635
email: d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl
www.dcn-nieruchomosci.pl

Media

Zabezpieczenia

Dojazd

Informacje dodatkowe

Dane kontaktowe

Dariusz Wolski
+48 71 344 05 52 +48 502 344 635 d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości