LOKAL NA WYNAJEM
REKOMENDOWANA
50.00 m2
2600.00 zł / mc.
52.00 zł / m2

Lokal użytkowy, 50.00m²

Rynek, Sejmowa, Oleśnica, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 166290548
Powierzchnia działki 0.00 m2
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: oleśnicki
Gmina: Oleśnica (gm)
Miejscowość: Oleśnica
Ulica: Rynek, Sejmowa

Opis

Otoczenie: Centrum Rynek, U. Stanu Cywilnego, Dom Handlowy Centrum, Duża Bazylika , ul. Sejmowa.
Lokal usługowo – handlowy, w ścisłym Centrum Oleśnicy, obok Ratusza, Bazyliki i Domu Handlowego, Powierzchnia użytkowa 50 m2. Duże witryny, wejście z ulicy, po remoncie, klimatyczny.
Bez prowizji, bezpośrednio od właściciela.
Lokal położony w zwartej zabudowie staromiejskiej kamieniczka w rogu Rynku , naprzeciw kancelarii Notarialnej , Banku PKO BP , obok największej Bazyliki, domu handlowego `Centrum` i in.
Lokal posiada wejście od frontu, Duże witryny na całej frontowej ścianie -ok. 12 m2 szkła. Składa się z sali sprzedaży ok.38 m2 oraz zaplecza : magazynek, umywalnia, wc, kuchnia, przedsionek, komunikacja. Wysokość pomieszczeń max 3-3,5m. Bezpośrednio przed lokalem znajduje duży szeroki chodnik i miejsca parkingowe .
Lokal jest bardzo widoczny, z nietuzinkowym wykończeniem, zwracający uwagę pięknymi drewnianymi witrynami i stylowym wykończeniem.
Jest to miejsce w Rynku, do którego dociera ruch samochodowy. Poza tym szeroki deptak , ładny bruk, latarnie, Ratusz i Urząd Stanu Cywilnego, i inne lokale handlowe. Ul. Sejmowa to uczęszczany ciąg pieszy do miejsc handlowo usługowych w Centrum miasta, przy jedynym dużym parkingu przy samym Rynku.
Bliższe i dalsze otoczenie to: urzędy w tym Urząd Miejski, punkty gastronomiczne, restauracje, pizzerie, cukiernie, Kwiaciarnie, sklepy różnych branż, Banki, apteki, Poczta, Delikatesy i wiele innych. Miejsce to idealnie nadaje się na prowadzenie właściwie każdej działalności.
Najemca nie płaci prowizji.
Zapraszam
więcej informacji: Dariusz Wolski tel. kom. +48 502/344 635, mail: d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl

.
Oferta nr 166290548 wysłana z systemu LocumNet Online

Media

Zabezpieczenia

Dojazd

Informacje dodatkowe

Dane kontaktowe

Dariusz Wolski
+48 71 344 05 52 +48 502 344 635 d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości