LOKAL NA WYNAJEM
REKOMENDOWANA
50.00 m2
2900.00 zł / mc.
58.00 zł / m2

Lokal użytkowy, 50.00m²

Rynek, Oleśnica, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 163970548
Powierzchnia działki 0.00 m2
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: oleśnicki
Gmina: Oleśnica (gm)
Miejscowość: Oleśnica
Ulica: Rynek

Opis

Zabytkowa Kamienica, Centrum, Rynek, Duża Bazylika, Dom Handlowy Centrum,

Lokal usługowo – handlowy, w ścisłym Centrum Oleśnicy , z charakterem, obok Ratusza, Przy Bazylice i Domu Handlowym, w ciągu usługowo -handlowym i spacerowym. Powierzchnia użytkowa 50 m2. Duże witryny, wejście z ulicy, po remoncie.

Bez prowizji, bezpośrednio od właściciela.

Lokal położony w zwartej zabudowie staromiejskiej na początku uliczki handlowej w ciągu handlowym, (w rogu Rynku), naprzeciw kancelarii Notarialnej , Banku PKO, obok największej Bazyliki, domu handlowego `centrum` i in.
Lokal posiada wejście od frontu z olbrzymimi witrynami na całej frontowej ścianie -ok. 12 m2 szkła. Składa się z sali sprzedaży ok.35 m2 (obecnie pomniejszona na rzecz większego zaplecza) oraz zaplecza : magazynek, umywalnia, wc, kuchnia, przedsionek, komunikacja. Wysokość pomieszczeń max 3-3,5m. Bezpośrednio przed lokalem znajduje duży szeroki chodnik ze sporą ilością zieleni oraz miejsca parkingowe obsługujące Rynek i te właśnie punkty handlowe.
Lokal jest bardzo widoczny, wyeksponowany, z nietuzinkowym wykończeniem, zwracający uwagę pięknymi drewnianymi witrynami i bardzo stylowym wykończeniem.
Jest to jedyne miejsce w Rynku (róg) do którego dociera ruch samochodowy (poza tym szeroki deptak i ładny bruk, latarnie, Ratusz i Urząd Stanu Cywilnego). Lokal położony przy uczęszczanym ciągu pieszym do ulicy handlowej 3-go Maja a wcześniej jedynego dużego parkingu przy Rynku.
Bliższe i dalsze otoczenie to: urzędy w tym Urząd Miejski, punkty gastronomiczne, restauracje, pizzerie, cukiernie, Kwiaciarnie, sklepy różnych branż, Banki, apteki, Poczta, Delikatesy i wiele innych. Miejsce to idealnie nadaje się na prowadzenie właściwie każdej działalności.

Najemca nie płaci prowizji.

Zapraszam

więcej informacji: Dariusz Wolski tel. kom. +48 502/344 635, mail: [email protected]

Media

Zabezpieczenia

Dojazd

Informacje dodatkowe

Dane kontaktowe

Dariusz Wolski
+48 502 344 635 +48 71 344 05 52 [email protected]

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości