LOKAL NA WYNAJEM
REKOMENDOWANA
105.00 m2
6500.00 zł / mc.
61.90 zł / m2

Lokal, 105.00m²

Jana Sinapiusa, Oleśnica, DOLNOŚLĄSKIE

Galeria

Szczegóły

Numer oferty 162010548
Powierzchnia działki 0.00 m2
Lokalizacja Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
Powiat: oleśnicki
Gmina: Oleśnica (gm)
Miejscowość: Oleśnica
Ulica: Jana Sinapiusa

Opis

Plac Zwycięstwa, ul. Sinapiusa 2, Centrum Miasta – `strefa I` pow. ok. 105,00 m2, na podniesieniu, w wyeksponowanym ciągu handlowym widocznym z daleka, przy głównym skrzyżowaniu ze światłami, wzdłuż ruchliwego ciągu pieszego, z parkingiem przed lokalem, od 10 lat do dzisiaj nieprzerwanie wynajmowany, cała ściana frontowa to szkło (witryny), drugie wejście do dostaw od podwórza, dodatkowo możliwy magazyn opakowań.
Opis dodatkowy:
To jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Oleśnicy, przy Pl. Zwycięstwa, przy ruchliwym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, na rogu odchodzącej od Rynku ul. Lwowskiej a ul. Sinapiusa, na `podwyższeniu` . Lokal posiada 2 wejścia : -wejście od frontu z olbrzymimi witrynami ok. 50 m2 szkła
(właściwie cała frontowa ściana) i wejście z tyłu od zaplecza z możliwością łatwego podjazdu z dostawami. Dodatkowo magazyn opakowań obok tylnego wejścia do lokalu. Obecnie lokal przystosowany do prowadzenia apteki. Bezpośrednio przed lokalem, poniżej przy ulicy znajdują się miejsca parkingowe.
Lokal widoczny z trzech stron skrzyżowania, jest najbardziej widocznym i wyeksponowanym lokalem z całego ciągu handlowo-spacerowego przy Pl. Zwycięstwa. W tym miejscu panuje ogromny ruch samochodowy i pieszy – cały Pl. Zwycięstwa oraz przyległy `Pl. Jordana` otoczony jest z każdej strony długimi ciągami handlowymi. Znajdują się tam m.in. restauracje – Puby, ekskluzywne sklepy: meblowy, sportowy + odzież sportowa, obuwnicze, sklepy odzieżowe, motoryzacyjne, Banki, apteka, Poczta, pizzerie, itd. , obok postój taksówek oraz największy Oleśnicki Hotel `Perła` z dużą Restauracją, dalej Kwiaciarnie, księgarnia, sklep z armaturą sanitarną, zespół handlowy znany niegdyś jako `Zielony Rynek` i wiele innych drobniejszych punktów handlowych i usługowych. Miejsce to, w naturalny sposób, stało się centrum handlowo usługowym i kulturalnym miasta. Pl. Zwycięstwa to nieustanne imprezy okolicznościowe organizowane przez Miasto: np. otwarte Zabawy Sylwestrowe z pokazami sztucznych ogni, Obchody Dni Oleśnicy, wszelkiego rodzaju koncerty muzyczne, wiece, wystawy, promocje, i inne imprezy kulturalne.
Podsumowanie:
Lokal z jednej strony posiada cechy lokalu o ekspozycji tranzytowej – z drugiej zaś, otoczony jest największym osiedlem mieszkaniowym w zabudowie typowo miejskiej posiadając cechy rozpoznawalnego lokalu osiedlowego. Nadaje się na prowadzenie właściwie każdej działalności .

Bardzo polecam.
— osoba do kontaktu
Dariusz Wolski
tel. 502 344 635
email. d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl
więcej ofert na www.dcn-nieruchomosci.pl

Media

Zabezpieczenia

Dojazd

Informacje dodatkowe

Dane kontaktowe

Dariusz Wolski
(71) 344 05 52 +48 502 344 635 d.wolski@dcn-nieruchomosci.pl

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości