DOM NA SPRZEDAŻ
 
OFERTA BEZPOŚREDNIA
300.00 m2
949000.00 zł
3164.00 zł / m2

UJMUJĄCY DOM NA SPRZEDAŻ – Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie, Dolnośląskie

Galeria

Szczegóły

Numer oferty P35444
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 800.00 m2
Liczba pokoi 7
Stan nieruchomości Dobry
Materiał budynku Pustak
Rok budowy 1978
Ogrzewanie Węglowe / drewno
Okna Drewniane
Poddasze Brak
Pokrycie dachu Papa
Położenie W centrum miasta
Lokalizacja Województwo: Dolnośląskie
Powiat: Trzebnicki
Gmina: Oborniki Śląskie
Miejscowość: Oborniki Śląskie

Opis

Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości w Obornikach Śląskich w województwie dolnośląskim, a zbudowana została w latach osiemdziesiątych. Mury powstały z cegieł pochodzących ze starego zamku oraz z pustaków. Między tymi warstwami jest próżnia powietrzna. Dom został zbudowany techniką używaną do budowy zamków. Wnętrze domu tj. sufity, boazeria, pokrycie ścian wewnętrznych jak również okna i drzwi to stolarka wykonana z modrzewia. Wewnątrz domu znajduje się piękny kominek zbudowany z wypalanych kafli.
Dom składa się z 4 poziomów, oddzielonych między sobą sześcioma schodami. Powierzchnia każdego poziomu to 75 m², co daje ogółem dla całkowitej powierzchni domu 300 m². Najniższy poziom domu to garaż wraz z dużą pralnią, 2 pomieszczeniami gospodarczymi oraz kotłownią, których podłogi wykonane są z lastryko. Następnie poziom drugi to duży korytarz, wokół którego znajdują się 3 pokoje oraz łazienka. Na poziom trzeci domu składają wiatrołap, duży przedpokój, kuchnia oraz przestrzenny salon z piękny kominkiem, z którego jest wyjście na zadaszony taras. Natomiast poziom czwarty składa się z korytarza, wokół którego jest łazienka oraz 3 pokoje. Dom posiada dwa niezależne systemy ogrzewania tj. gaz + ekogroszek, a fasada domu obłożona jest piaskowcem. Wokół domu jest około 800 m² ziemi, a ogrodzenie frontowe posiada 2 bramy wjazdowe.
Nieruchomość znajduje się około 700 metrów od przystanku PKP i PKS, z którego jest dogodny dojazd do Wrocławia. Poza tym dom znajduję nie daleko ośrodka rekreacyjnego, w skład którego wchodzi basen kąpielowy otwarty, korty tenisowe, boiska oraz hala sportowa. Kościół oddalony jest około 500 metrów od nieruchomości. W odległości 10 km od Obornik Śląskich znajduje się wjazd na nowo wybudowaną drogę ekspresową S5 w kierunku Wrocławia i Poznania.

Media

Prąd
Woda
Gaz
Kanalizacja
Internet

Zabezpieczenia

Dojazd

Okolica

Las

Informacje dodatkowe

Taras
Piwnica

Kalkulator transakcji (Kliknij aby rozwinąć)

{{ parseValue(values.tax) }} zł
{{ parseValue(values.taksa) }} zł
{{ parseValue(values.taksa_vat) }} zł
{{ parseValue(values.provision) }} zł
{{ parseValue(values.provisionvat) }} zł
{{ parseValue(values.ks) }} zł


{{ parseValue(sumAll()) }} zł

{{ parseValue(sumAll(true)) }} zł

Dane kontaktowe

DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości
+48 71 344 05 52 biuro@dcn-nieruchomosci.pl

Napisz wiadomość

© Dolnośląskie centrum nieruchomości