Sprzedaż nieruchomości – Od czego zacząć

Planując sprzedaż mieszkania czy domu warto zastanowić się nad kwestiami, które są Najistotniejsze dla Ciebie. Zacznijmy od określenia czy decydujesz się na współpracę przy sprzedaży z biurem nieruchomości, czy działasz na własną rękę. Korzystna sprzedaż nieruchomości wymaga czasu, wiedzy, ale przede wszystkim doświadczenia. Podpowiadamy, jak korzystając z usług DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości, w prosty sposób trafić do szerokiego grona potencjalnych kontrahentów. Podpowiadamy też, jak tego dokonać przy minimalnym nakładzie czasu.

Bezpłatne ogłoszenie o sprzedaży domu, mieszkania i…

W biurach nieruchomości oraz w serwisach internetowych możesz znaleźć wiele usług. Niektóre z nich są darmowe. Inne wymagają pewnych nakładów finansowych. Nie zawsze też możesz wypróbować działanie danego serwisu przed uiszczeniem zapłaty.

W serwisie DCN-nieruchomosci.pl, dzięki bezpłatnemu zamieszczeniu ogłoszenia, możesz od razu znaleźć kontrahenta lub sprawdzić, czy Twoja oferta nieruchomości budzi zainteresowanie. Twoje oferta będzie dostępna także w największych serwisach branżowych jak np. otodom.pl i innych płatnych serwisach – jednak bezkosztowo.
Zamieszczając bezpłatne ogłoszenie możesz też sprawdzić czy Twoje oczekiwania są …rynkowe. Powinieneś sprawdzić jak Twoja oferta, jej opis, cechy a przede wszystkim cena sprzedaży – jak prezentuje się w porównaniu z innymi.
W żargonie branżowym mówimy, że bardzo łatwo „spalić ofertę”. To niestety najczęściej spotykane konsekwencje nieprawidłowo prowadzonej sprzedaży. Nie wolno do tego dopuszczać.

Ogłoszenie w serwisie DCN jest naprawdę bezpłatne

I coś jeszcze: Twoje dane są bezpieczne – nie sprzedajemy, ani nie przekazujemy informacji o Tobie innym podmiotom. Prywatność jest dla nas bardzo ważna.
– Jak dodać bezpłatne ogłoszenie? – Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię wariant. Możesz samodzielnie zamieścić ogłoszenie wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie lub skorzystać z naszej pomocy, wysyłając do nas e-mail z tytułem: „Darmowe Ogłoszenie” i treścią: „Tak, wyrażam zgodę”.

Ważne – Bezpieczeństwo w sprzedaży nieruchomości

DCN – Pakiet dla sprzedających” to szeroka oferta, w ramach której otrzymasz:
gwarancję otrzymania całej należnej ceny sprzedaży,
– ubezpieczenie transakcji,
– nadzór i osobistą odpowiedzialność konkretnego profesjonalisty,
– opiekę prawną przy opracowywaniu parametrów transakcji sprzedaży,
– obsługę notarialną,
– pewność jednego ustalonego wynagrodzenia,

DCN – Pakiet dla sprzedających” to ścisła współpraca i szybkie zarządzanie ofertą Sprzedając lub wynajmując nieruchomość masz możliwość wyboru dogodnej opcji: Systemu minimum, Systemu Standard lub Systemu Zakupu Bezpośredniego. Niezależnie jednak od pakietu, jaki wybierzesz, zawsze dajemy Ci Gwarancję Bezpieczeństwa DCN oraz jakość na najwyższym poziomie.

Profesjonalne porady i konsultacje

Wiele spraw związanych ze sprzedażą czy zakupem nieruchomości wymaga pomocy fachowca z doświadczeniem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące sprzedaży, możesz bezpłatnie skontaktować się z naszymi specjalistami i skorzystać z porady eksperta. Rzetelnie odpowiemy na Twoje pytania i wyeliminujemy ryzyka. Dodatkowo możesz też skorzystać z „Usługi Konsultacji”. W przypadku, gdy znalazłeś nabywcę i oczekujesz sprawczości i bezpieczeństwa sprzedaży – możemy objąć Cię „Gwarancją Bezpieczeństwa DCN”. Wówczas sprzedaż nieruchomości zostanie przeprowadzona przez naszą firmę. Jednak wynagrodzenie za tą usługę zostanie uzgodnione ryczałtowo a nie prowizyjnie. Będzie to znacznie niższa opłata niż zwyczajowa prowizja.

© Dolnośląskie centrum nieruchomości